Умови продажу обєкта малої приватизації, а саме: нежитлової будівлі

 

 

Додаток № 1

до рішення  сесії

Плужненської сільської ради

від 29  травня 2019 року

 

 

УМОВИ ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

А САМЕ: НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ

 

У відповідності до положень ст.15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», положень «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України №432 від 10.05.2018р. (із змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України №579 від 18.07.2018р.), з урахування протоколу засідання аукціонної комісії № 1 від р.

 

1). Організатор аукціону:

Плужненська  сільська  рада Ізяславського району Хмельницької області (30320, Хмельницька область Ізяславський район с.Плужне, вул. Бортника, 7, код ЄДРПОУ: 04406745).

1.1. Координати організатора аукціону:

адреса: 30320, Хмельницька область Ізяславський район с.Плужне, вул. Бортника, 7;

контакти комісії: (03852) 5-02-52; контактна особа – головний бухгалтер сільської  ради Сивиринюк  В.М., електрона адреса:  plugnerada@ukr.net

Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності, а саме: нежитлова будівля: понеділок - п’ятниця з 09.00 год. по 17.00 год. за адресою: вул. Весела, 15, с.Хотень  Другий Ізяславського району Хмельницької області.

 

 

2). Інформація про об’єкт малої приватизації комунальної власності:

2.1. Опис об’єкта приватизації комунальної власності:

- нежитлова будівля, загальною площею 226,1 кв.м, розташована за адресою: вул. Весела, буд. 15, с. Хотень  Другий Ізяславського району Хмельницької області (фотографічне зображення та план об’єкту додаються).

         - реєстраційний номер об’єкта: 152387646, форма власності – комунальна, власник – територіальна громада в особі Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької  області, дата реєстрації права комунальної власності – 11.01.2019 р.

2.2. Балансоутримувачем нежитлової будівлі являється Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької  області, код ЄДРПОУ: 04406745, адреса: (30320, Хмельницька область Ізяславський район с.Плужне, вул. Бортника, 7, тел.(03852) 5-02-52.

Об’єкт малої приватизації комунальної власності - нежитлова будівля, що являє собою одноповерхову будівлю, побудовану у 1963 році (фотографічне зображення та план об’єкта малої приватизації додається).

Опис об’єкту відповідно до технічного паспорту від 27.08.2018р., виготовленого КП Ізялавське районне бюро технічної інвентаризації:

- цегляна   будівля складається із 4 (чотирьох) приміщень № 1-4 загальною площею 226,1 кв.м.

-  фундамент кам’яно-бутовий,

- стіни і  перегородки –цегляні,

- перекриття і покриття- деревяне, побілено,

- покрівля – шифер по  деревяних обрешітках,

-підлоги- грунтові,

Прорізи- двері деревяні відсутні, вікна деревяні відсутні,

-оздоблення  внутрішнє – в  приміщеннях  штукатурка цементно-пісчаним розчином, побілено водяними та  маслянами  сумішами,

-інженерне оснащення:

-опалення – пічне, демонтоване,

-електропостачання – 220В, демонтоване,

- водопостачання – відсутнє,

-каналізація- відсутня,

-вентиляція- відсутня,

-телефон – відсутній,

- сигналізація – відсутня.

 Будівля потребує капітального ремонту або реконструкції, елементи будівлі знаходяться в непридатному стані. 

Нежитлова будівля загальною площею 226,1 кв.м. в оренду не передана, жодні інші права третіх осіб на об’єкт, обмеження (обтяження) не зареєстровані.

Земельна ділянка під вказаним об’єктом малої приватизації, а саме: нежитлова будівля загальною площею 226,1 кв.м. являється не сформованою відповідно до ст.791 Земельного кодексу України і не визначена як об’єкт цивільних прав, державна реєстрація права власності та права користування даної земельної ділянки не проводилася. Продаж об’єкту здійснюється без земельної ділянки.

 

3) Інформація про аукціон:

Із врахуванням прийнятих Плужненською сільською радою Ізяславського  району Хмельницької області:  рішення № 15 від 11.02.2019 року «Про затвердження  переліку об’єктів комунального майна, які підлягають приватизації у 2019 році»; рішення № 4 від 04.03.2019 «Про приватизацію об’єктів  комунального майна».

 

3.1. Спосіб проведення аукціону:

а). Аукціон з умовами:

Дата проведення аукціону: 10.07.2019 р., час проведення визначається електронною торговою системою автоматично;

Стартова ціна об’єкта: 28000  грн. 00 коп. (двадцять  вісім тисяч  гривень нуль копійок) без урахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що становить: 280 грн. 00 коп. (двісті вісімдесят  гривень).

Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу об’єкта – громадський  будинок (клуб), а саме: 2800 грн. 00 коп. (дві тисячі вісімсот гривень 00 копійок).

Розмір реєстраційного внеску становить:  0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 834 грн. 60 коп. (сімсот сорок чотири гривні шістдесят копійок).

Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій -3.

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19.30 год. до 20.30 год., що передує дню проведення електронного аукціону.

У разі якщо об’єкт, який пропонувався до продажу на аукціоні не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 10 %.                                  Період між аукціоном з умовами та аукціоном зі зниженням стартової ціни становить 20 календарних днів від дати опублікування повідомлення в електронній торговій системі (ЕТС).

3.2 Аукціон проводиться відповідно до «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

 До участі в аукціонні не допускаються особи на яких поширюються обмеження визначені частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Відповідальність за недостовірність, неповноту поданих документів, а також обов’язок довести відсутність ознак, передбачених частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», покладається на покупця.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

Особи, які мають намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачують реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в електронному аукціоні.

3.3. Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до частини 7 статті 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

 

До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок, визначений частиною одинадцятою цієї статті;

5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

3.4. За результатом проведення аукціону з умовами, громадська  будівля, загальною площею 226,1 кв.м, розташований за адресою: вул. Весела, буд. 15, с.Хотень  Другий Ізяславського району Хмельницької  області, без земельної ділянки.

В обов’язковому порядку, покупець, в місячний термін після укладення договору, купівлі-продажу об’єкта за результатом проведення аукціону зобов’язаний звернутися до Плужненської сільської ради в порядку визначеному земельним кодексом України із заявою про узаконення використання  земельної ділянки на якій розташована дана будівля.   

 

3.5. З моменту переходу права власності на об’єкт приватизації покупець, який придбав об’єкт малої приватизації, зобов’язаний виконати всі умови договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, (у відповідності до ст.26 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).

Виключними умовами для розірвання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в порядку, передбаченому законодавством, є:

1) несплата протягом 60 днів коштів за об’єкт приватизації з дня укладення договору купівлі-продажу відповідно до його умов;

2) невиконання умов продажу об’єкта і зобов’язань покупця, визначених договором купівлі-продажу, в установлений таким договором строк;

3) подання неправдивих відомостей;

4) сплата за об’єкт приватизації коштів, отриманих з порушенням вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;

5) продаж або в інший спосіб відчуження покупцем приватизованого об’єкта особам, визначеним частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», протягом виконання зобов’язань за договором купівлі-продажу.

Договір купівлі-продажу повинен містити положення щодо відповідальності (звільнення від відповідальності) у разі виникнення форс-мажорних обставин (стихійне лихо, обставини непереборної сили тощо).

 На вимогу однієї із сторін договір купівлі-продажу може бути розірвано, у тому числі за рішенням суду, в разі невиконання іншою стороною зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, у визначені строки або визнано недійсним за рішенням суду.

У разі розірвання в судовому порядку договору купівлі-продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в комунальну власність.

Контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу, укладеного за результатом проведення аукціону здійснює Плужненська сільська рада Ізяславського району Хмельницької області.