Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території

 

Плужненська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території призначеної під будівництво і обслуговування об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енргії на території Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької області (далі – Детальний план території) відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

 

Проект Детального плану території розроблений з метою обґрунтування потреби формування земельної ділянки площею 20,0га, що надається в оренду ТОВ «ІНДІАН ЕКО», для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ та організацій (снячна електростанція), яка розташована за межами населених пунктів Плужненської сільської ради з відображенням існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.

 

- Характеристика транспорту

Основний під’їзд до ділянки, що проектується, здійснюється місцевими ґрунтовими автомобільними проїздами, що сполучають тариторію проектування з автомобільною дорогою загального користування державного значення Т-23-13 (Кам’янка -  Шепетівка).

 

- Характеристика планувальних обмежень

Планувальним обмеженнями земельної ділянки, що розглядається під ДПТ виявлено лише межі проектної ділянки та прибережна захисна смуга.

Інші планувальні обмеження відсутні.

 

Замовником з розроблення детального плану території є Ізяславська районна державна адміністрація.

 

Розробник детального плану –  ТОВ «Земельно-аграрний центр «КАРАТ».

 

Детальний план території розроблений згідно розпорядження голови Ізяславської райдержадміністрації від 12.06.2018 № 426/2018-р «Про надання ТОВ «Індіан-Еко» дозволу на розроблення детального плану території для розміщення, будівництва та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергетичної інфраструктури (фотогальванічна (сонячна) електростанція) на території Плужненської сільської ради (за межами населеного пункту) Ізяславського району Хмельницької області».

 

Графічні матеріали детального плану території додаються в електронному вигляді. Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації  за адресою: м.Ізяслав, вул.Незалежності, 2, каб.114.

 

Контактна особа: завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації Франков Сергій Іванович (тел.4-22-75).

 

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме з 28.09.2018 року до 28.10.2018 року.

 

В громадських слуханнях можуть прийняти участь:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території району;

 

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні та на суміжних з нею територіях;

 

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

 

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

 

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих  рад.

 

Пропозиції надаються громадянами та іншими особами згідно ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції що поступили після встановленого строку залишаються без розгляду.

 

Пропозиції необхідно подавати до Плужненської сільської ради за адресою: 30320, с.Плужне, вул.Бортника,7.

 

 

Графічні матеріали детального плану території:

 

1.Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі району;

 

2.Проектний план поєднаний з схемою проектних планувальних обмежень, схемою організації руху транспорту.