Про затвердження умов аукціону з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Плужненської сільської ради

 

 

 

ПЛУЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ІЗЯСЛАВСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ  

РІШЕННЯ

пленарного засідання п’ятдесят восьмої сесії

сьомого скликання

29  травня 2019 року                 с. Плужне                                          №2                                                                                                                                                                                          

Про затвердження   умов аукціону                                                                                 з продажу об’єктів малої приватизації                                                               комунальної власності  Плужненської сільської ради 

        Відповідно до статті 15 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року № 132, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія  сільської  ради

В И Р І Ш И Л А:

 

 1.  Затвердити умови продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності - нежитлової будівлі –громадський  будинок (клуб), загальною площею   226.1 кв.м, що знаходиться за адресою село Хотень  Другий, вул.Весела, буд.15, Ізяславського району Хмельницької області:
  1. стартова ціна об’єкта приватизації для: аукціону з умовами – 28000 грн. 00 коп.;  
  2. розмір гарантійного внеску для: аукціону з умовами – 2800 грн. 00 коп.;
  3. Розмір реєстраційного внеску становить:  0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 834 грн. 60 коп. (вісімсот тридцять  чотири гривні шістдесят копійок).
  4.  період між аукціоном з умовами та аукціоном зі зниженням стартової ціни складає 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення в ЕТС.
  5. Питання подальшого використання об’єкта приватизації покупець вирішує самостійно.
  6. Покупець в місячний термін після укладення договору, купівлі-продажу об’єкта за результатом проведення аукціону зобов’язаний звернутися до Плужненської сільської ради в порядку визначеному земельним кодексом України із заявою про узаконення використання  земельної ділянки, на якій розташована дана будівля.
  7. Покупець зобов’язаний сплатити вартість підготовки об’єкта приватизації до аукціону та організації аукціону на рахунок  органу приватизації зазначений в договорі купівлі-продажу, винагороду оператора електронного майданчика згідно пункту 114 Порядку № 432, оформлення та реєстрації договору купівлі-продажу об’єкта приватизації.

 

 1. Затвердити дату проведення аукціону – 27  червня 2019 року, час проведення аукціону визначається електронною торговою системою автоматично.
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову Максимчука  В.Й.

 

 

Сільський  голова                                                                В.Й.Максимчук

 

 

 

Додаток № 1

до рішення  сесії

Плужненської сільської ради

від 29  травня 2019 року

 

 

УМОВИ ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТА МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ

А САМЕ: НЕЖИТЛОВОЇ БУДІВЛІ

 

У відповідності до положень ст.15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», положень «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України №432 від 10.05.2018р. (із змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України №579 від 18.07.2018р.), з урахування протоколу засідання аукціонної комісії № 1 від р.

 

1). Організатор аукціону:

Плужненська  сільська  рада Ізяславського району Хмельницької області (30320, Хмельницька область Ізяславський район с.Плужне, вул. Бортника, 7, код ЄДРПОУ: 04406745).

1.1. Координати організатора аукціону:

адреса: 30320, Хмельницька область Ізяславський район с.Плужне, вул. Бортника, 7;

контакти комісії: (03852) 5-02-52; контактна особа – головний бухгалтер сільської  ради Сивиринюк  В.М., електрона адреса:  plugnerada@ukr.net

Час та місце огляду об’єкта малої приватизації комунальної власності, а саме: нежитлова будівля: понеділок - п’ятниця з 09.00 год. по 17.00 год. за адресою: вул. Весела, 15, с.Хотень  Другий Ізяславського району Хмельницької області.

 

 

2). Інформація про об’єкт малої приватизації комунальної власності:

2.1. Опис об’єкта приватизації комунальної власності:

- нежитлова будівля, загальною площею 226,1 кв.м, розташована за адресою: вул. Весела, буд. 15, с. Хотень  Другий Ізяславського району Хмельницької області (фотографічне зображення та план об’єкту додаються).

         - реєстраційний номер об’єкта: 1740727868221, форма власності – комунальна, власник – територіальна громада в особі Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької  області, дата реєстрації права комунальної власності – 04.01.2019 р.

2.2. Балансоутримувачем нежитлової будівлі являється Плужненської сільської ради Ізяславського району Хмельницької  області, код ЄДРПОУ: 04406745, адреса: (30320, Хмельницька область Ізяславський район с.Плужне, вул. Бортника, 7, тел.(03852) 5-02-52.

Об’єкт малої приватизації комунальної власності - нежитлова будівля, що являє собою одноповерхову будівлю, побудовану у 1963 році (фотографічне зображення та план об’єкта малої приватизації додається).

Опис об’єкту відповідно до технічного паспорту від 27.08.2018р., виготовленого КП Ізялавське районне бюро технічної інвентаризації:

- цегляна   будівля складається із 4 (чотирьох) приміщень № 1-4 загальною площею 226,1 кв.м.

-  фундамент кам’яно-бутовий,

- стіни і  перегородки –цегляні,

- перекриття і покриття- деревяне, побілено,

- покрівля – шифер по  деревяних обрешітках,

-підлоги- грунтові,

Прорізи- двері деревяні відсутні, вікна деревяні відсутні,

-оздоблення  внутрішнє – в  приміщеннях  штукатурка цементно-пісчаним розчином, побілено водяними та  маслянами  сумішами,

-інженерне оснащення:

-опалення – пічне, демонтоване,

-електропостачання – 220В, демонтоване,

- водопостачання – відсутнє,

-каналізація- відсутня,

-вентиляція- відсутня,

-телефон – відсутній,

- сигналізація – відсутня.

 Будівля потребує капітального ремонту або реконструкції, елементи будівлі знаходяться в непридатному стані. 

Нежитлова будівля загальною площею 226,1 кв.м. в оренду не передана, жодні інші права третіх осіб на об’єкт, обмеження (обтяження) не зареєстровані.

Земельна ділянка під вказаним об’єктом малої приватизації, а саме: нежитлова будівля загальною площею 226,1 кв.м. являється не сформованою відповідно до ст.791 Земельного кодексу України і не визначена як об’єкт цивільних прав, державна реєстрація права власності та права користування даної земельної ділянки не проводилася. Продаж об’єкту здійснюється без земельної ділянки.

 

3) Інформація про аукціон:

Із врахуванням прийнятих Плужненською сільською радою Ізяславського  району Хмельницької області:  рішення № 15 від 11.02.2019 року «Про затвердження  переліку об’єктів комунального майна, які підлягають приватизації у 2019 році»; рішення № 4 від 04.03.2019 «Про приватизацію об’єктів  комунального майна».

 

3.1. Спосіб проведення аукціону:

а). Аукціон з умовами:

Дата проведення аукціону: 27.06.2019 р., час проведення визначається електронною торговою системою автоматично;

Стартова ціна об’єкта: 28000  грн. 00 коп. (двадцять  вісім тисяч  гривень нуль копійок) без урахування ПДВ.

Крок аукціону на рівні 1 % стартової ціни, що становить: 280 грн. 00 коп. (двісті вісімдесят  гривень).

Розмір гарантійного внеску становить: 10 відсотків стартової ціни продажу об’єкта – громадський  будинок (клуб), а саме: 2800 грн. 00 коп. (дві тисячі вісімсот гривень 00 копійок).

Розмір реєстраційного внеску становить:  0,2 розміру мінімальної заробітної плати станом на 01 січня поточного року, а саме: 834 грн. 60 коп. (сімсот сорок чотири гривні шістдесят копійок).

Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування інформаційного повідомлення в електронній торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв/закритих цінових пропозицій. Кінцевий строк подання заяв на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою автоматично в проміжки часу з 19.30 год. до 20.30 год., що передує дню проведення електронного аукціону.

У разі якщо об’єкт, який пропонувався до продажу на аукціоні не продано, проводиться повторний аукціон із зниженням стартової ціни на 10 %.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном зі зниженням стартової ціни становить 20 календарних днів від дати опублікування повідомлення в електронній торговій системі (ЕТС).

3.2 Аукціон проводиться відповідно до «Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого Постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

 До участі в аукціонні не допускаються особи на яких поширюються обмеження визначені частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Відповідальність за недостовірність, неповноту поданих документів, а також обов’язок довести відсутність ознак, передбачених частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», покладається на покупця.

Для участі в електронному аукціоні особа, яка має намір взяти участь у ньому через свій особистий кабінет здійснює подання заяви на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів та сплачує реєстраційний та гарантійний внески.

Особи, які мають намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачують реєстраційний та гарантійний внески на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в електронному аукціоні.

3.3. Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до частини 7 статті 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

 

До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок, визначений частиною одинадцятою цієї статті;

5) письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

3.4. За результатом проведення аукціону з умовами, громадська  будівля, загальною площею 226,1 кв.м, розташований за адресою: вул. Весела, буд. 15, с.Хотень  Другий Ізяславського району Хмельницької  області, без земельної ділянки.

В обов’язковому порядку, покупець, в місячний термін після укладення договору, купівлі-продажу об’єкта за результатом проведення аукціону зобов’язаний звернутися до Плужненської сільської ради в порядку визначеному земельним кодексом України із заявою про узаконення використання  земельної ділянки на якій розташована дана будівля.   

 

3.5. З моменту переходу права власності на об’єкт приватизації покупець, який придбав об’єкт малої приватизації, зобов’язаний виконати всі умови договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, (у відповідності до ст.26 ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна»).

Виключними умовами для розірвання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації в порядку, передбаченому законодавством, є:

1) несплата протягом 60 днів коштів за об’єкт приватизації з дня укладення договору купівлі-продажу відповідно до його умов;

2) невиконання умов продажу об’єкта і зобов’язань покупця, визначених договором купівлі-продажу, в установлений таким договором строк;

3) подання неправдивих відомостей;

4) сплата за об’єкт приватизації коштів, отриманих з порушенням вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;

5) продаж або в інший спосіб відчуження покупцем приватизованого об’єкта особам, визначеним частиною 2 статті 8 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», протягом виконання зобов’язань за договором купівлі-продажу.

Договір купівлі-продажу повинен містити положення щодо відповідальності (звільнення від відповідальності) у разі виникнення форс-мажорних обставин (стихійне лихо, обставини непереборної сили тощо).

 На вимогу однієї із сторін договір купівлі-продажу може бути розірвано, у тому числі за рішенням суду, в разі невиконання іншою стороною зобов’язань, передбачених договором купівлі-продажу, у визначені строки або визнано недійсним за рішенням суду.

У разі розірвання в судовому порядку договору купівлі-продажу у зв’язку з невиконанням покупцем договірних зобов’язань приватизований об’єкт підлягає поверненню в комунальну власність.

Контроль за виконанням умов договору купівлі-продажу, укладеного за результатом проведення аукціону здійснює Плужненська сільська рада Ізяславського району Хмельницької області.