Про внесення змін до рішення десятої сесії сьомого скликання від 30 червня 2016 року № 1 "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік на території сільської ради

ПЛУЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ  ІЗЯСЛАВСЬКОГО  РАЙОНУ

 

РІШЕННЯ

Пленарного засідання

Дев’ятнадцятої    сесії сьомого скликання

 

06 лютого 2017 року                 с. Плужне                                          № 3

                                                                                                                                                                                    

Про  внесення  змін   до  рішення десятої сесії  

сьомого скликання від 30 червня  2016  року №1

«Про встановлення місцевих податків та зборів

на 2017 рік на території  сільської  ради»

       

    Відповідно   змін  до   Податкового  Кодексу України,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Внести зміни в   Положення  про  податок  на  нерухоме  майно, 

відмінне    від  земельної  ділянки  ( додаток 1 до  рішення десятої сесії Плужненської сільської  ради сьомого скликання від 30 червня  2016  року №1  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік на території  сільської  ради »),  а саме  викласти в такій  редакції пункт:  

  « 5.1.8.для котеджів, що перебувають у власності юридичних  осіб у розмірі 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування»;

         «5.1.10. для дачних будинків, у розмірі 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування».

           2.   Внести зміни в   Положення Положення про порядок нарахування та сплати податку на майно, в частині транспортного податку  ( додаток 2 до  рішення десятої сесії Плужненської сільської  ради сьомого скликання від 30 червня  2016  року №1  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік на території  сільської  ради »),  а саме викласти в такій  редакції пункт 1:  

« 1.Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року».

       3.Внести зміни в   Положення «Про встановлення  ставок податку на земельні ділянки на території   Плужненської сільської ради»  ( додаток 3 до  рішення десятої сесії Плужненської сільської  ради сьомого скликання від 30 червня  2016  року №1  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік на території  сільської  ради »),  а саме викласти в такій  редакції  п.4.3:  

«4.3    Ставка податку за один гектар сільськогосподарських угідь встановлюється у відсотках від їх нормативної грошової оцінки у таких розмірах, а саме: рілля, сіножаті, пасовище, багаторічні насадження – 0,3 % (незалежно від місцезнаходження)».

4. Внести зміни в   Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів  ( додаток 7 до  рішення десятої сесії Плужненської сільської  ради сьомого скликання від 30 червня  2016  року №1  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік на території  сільської  ради »),  а саме викласти в такій  редакції п.2.4:  

«2.4. Ставка збору встановлюється за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження  такої діяльності, у розмірі 0,15 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року».

 

 Сільський голова                                                В. Максимчук

 

 

 

Додаток ___

до протоколу  дев’ятнадцятої    сесії сільської ради сьомого скликання                

 від 06 лютого  2017 року

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕНОГО ГОЛОСУВАННЯ               дев’ятнадцятої   сесії сільської ради сьомого скликання

по питанню «Про  внесення  змін   до  рішення десятої сесії  сьомого скликання від 30 червня  2016  року №1 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік на території  сільської  ради»

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Результати

1.

Бродюк Неля Казимирівна

за

2.

Єфімчук  Алла  Янівна

за

3.

Блащук  Олександр  Миколайович

за

4.

Вільбовець  Людмила Феофанівна

відсутня

5.

Лукомський  Петро  Васильович

за

6.

Хуторна  Неоніла  Іванівна

за

7.

Семенишина Людмила  Петрівна

за

8.

Гендель  Олександр  Леонідович

за

9.

Сивиринюк Валентина Миколаївна

за

10.

Маленюк Валентина Миколаївна

за

11.

Коберник Петро Олександрович

за

12.

Мельнишина  Любов Євгенівна

за

13.

Медвідь  Світлана  Миколаївна

відсутня

14.

Іщук Тетяна Василівна

відсутня

15.

Максимчук Віктор Йосипович

за